Jakiś czas temu wprowadziłem się do nowego mieszkania. Moja lodówka jest poj🤬a albo nawiedzona

A może to na wypadek niemieckiego nalotu bombowego?
podpis użytkownika
Nie zapomnij o grzebieniu, ty p🤬lony jeleniu.
Fazi
Mój c🤬j dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Czyżby kraby w lodówce
Swój chłop, zawsze gotowy na przyjecie gości, schłodzoną dobrze flaszeczką wódeczki.
q................5
2014-10-14, 23:02
Kurman napisał/a:
Po otwarciu i zamknieciu lodowki wewnatrz wytwarza sie podcisnienie. Powietrze jest zasysane do wnetrza przez jakas niewielka szczeline co wydaje ten dzwiek. Jak roznica cisnien jest juz troche mniejsza dzwiek ustaje, jak sie poluzni troche uszczelke jeszcze troche zapiszczy. Kazdy moze zaobserwowac to zjawisko w swojej lodowce, jesli lodowka jest szczelna wowczas nie bedzie ona piszczala, ale łatwo mozna zauwazyc ze bezposrednio po zakmnieciu lodowki jest ja trudniej otqorzyc niz chwile pozniej.
Czyli chcesz mi powiedzieć, że przez 39 lat życia, kilkanaście własnych, setki odwiedzanych lodówek zawsze miałem do czynienia ze zj🤬ymi? Bo żadna nie wyła. Czuję się wybrańcem.
Z tym podciśnieniem to też trochę pomieszałeś ale nie chce mi się rozwodzić akurat dziś.
Bongman to ruski filmik ściemniaczu.
R................x
2014-10-14, 23:43
@quartz75 co ty p🤬lisz, kurman dobrze prawi
Podciśnienie – różnica między ciśnieniem atmosferycznym a ciśnieniem bezwzględnym w przypadku, gdy jest ono mniejsze od atmosferycznego.
przy otwartym powietrze sie ogrzewa, przy zamykanym ochladza wiec zmienijsza obietosc tym samym obnizajac cisnienie, wiec robi sie nizsze od atmosferycznego i zasysa
@Rax co Ty pierdzielisz
Słyszalny dźwięk to profesjonalne zabezpieczenie dzięki któremu szczęśliwy posiadacz tego zacnego sprzętu będzie wcześnie ostrzeżony o tym że ktoś próbuje podpierdzielić flaszkę i pozwoli to na szybki czas reakcji, który umożliwi ochronę tego dobra
amen k🤬a bracie do egzorcysty w te pędy
q................5
2014-10-15, 1:53
@Rax - sam p🤬lisz. Bo zamykając lodówkę robisz chwilowe, małe nadciśnienie. Po drugie, żadna lodówka nie jest idealnie szczelna. I nie może być. A p🤬lenie o ciężkim otwieraniu drzwiczek w wyniku zassania to wsadź se w buty. To sprawka uszczelek z magenesami. No i tworzywa z którego są wykonane. Powiem ci więcej, w nowej, jeszcze nawet nie uruchomionej lodówce ciężej jest otworzyć, niż w tej która chłodzi od kilku lat. Sprawdź to w sklepie chociażby i zrozumiesz, że teorie naukowe w tak prostych sprawach są potrzebne, jak kotu buty.
C🤬j tam z lodówką, ważne że chłodzi. Mam ważniejsze pytanie. To na kiedy się umawiamy Bonguś i ile flaszek mam dokupić?
Ruski Standard na dole leży, dobra wódka ale nie w tej budżetowej wersji
podpis użytkownika
Good evening, idiot hookers.
Mi się wydaje, że to bieda piszczy.
Ale filmik to chyba był kręcony krabem, stwierdzam po jakości
Filmik kręcony w 4K, buforuje się w c🤬j długo
@quartz75
Nie wiesz że nic nie wiesz. Tacy ludzie są najgorsi, "wszystkowiedzący" pieniacze. Włóż sobie nadmuchany balon do zamrażarki i poczekaj aż powietrze w środku odrobinę się schłodzi.
Jest jeszcze opcja z uszkodzoną uszczelką, która ma profil zamknięty, ale w tym przypadku jest dziurawa. Po otwarciu uszczelka lekko rozpręża się i zaciąga powietrze. Trzaśnięcie powoduje ściśnięcie uszczelki (szczególnie na linii zawiasów) i wydostawanie się powietrza.
PS. Napływ to nieźli syfiarze...
To nie sosnowiec tylko uk, widać po grzejniku i znaczku na butelce. Po 2 to zapewne dźwięk powietrza zasysanego do lodówki które wyrównuje ciśnienie ponieważ to ciepłe które z zewnątrz wpadło do lodówki skurczyło się. Moja lodówka nie wydaje takich dźwięków ale pomimo tego że ma kilka lat nadal zaraz po zamknięciu nie mogę jej od razu otworzyć bez użycia większej siły.