Główna Poczekalnia Dodaj Obrazki Dowcipy Soft Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Avatar
Konto usunięte 2012-03-17, 10:42
LordMrok napisał/a:

a u nas j🤬y cheeseburger 4 zł pamiętam jak dawno temu mogłem kupić za 2 zł



prąd podrożał żeby to wszystko zmielić/wysmażyć/wyprodukować.
Zgłoś