Strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek - małych plików zapisywanych w przeglądarce internetowej - w celu identyfikacji użytkownika.
Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.
Obsługa sesji użytkownika / odtwarzanie filmów:
Zabezpiecznie Google ReCaptcha przed botami:
Zanonimizowane statystyki odwiedzin strony Google Analytics: Brak zgody
Dostarczanie i prezentowanie treści reklamowych:
Reklamy w witrynie dostarczane są przez podmiot zewnętrzny.
Kliknij ikonkę znajdującą się w lewm dolnym rogu na końcu tej strony aby otworzyć widget ustawień reklam.
Jeżeli w tym miejscu nie wyświetił się widget ustawień ciasteczek i prywatności wyłącz wszystkie skrypty blokujące elementy na stronie, na przykład AdBlocka lub kliknij ikonkę lwa w przeglądarce Brave i wyłącz tarcze
Chodzi o to, że w USA numer na policję to 911, ale mówiąc 9 11, nasuwa się też skojarzenie z zamachem na WTC. Policjantowi chodziło o to, że nigdy nie zapomną tej tragedii, a druga osoba przez ową śmieszną dwuznaczność myślała, że chodzi właśnie o ten numer. I tu jest pies pogrzebany w tym dowcipie.
@hoszo nieprawda, na 9/11 mówią "nine eleven", a na numer 911 "nine one one", na początku co prawda też było "nine eleven", ale hamerykanie mieli problem, bo nie ma "11" na klawiaturze telefonu
ten żart nie ma sensu, jeśli jest to transkrypcja wypowiedzi/rozmowy
Amerykanie nawet system zapisu dat mają zj🤬y. Rozumiem pisać dzień-miesiąc-rok. Można też rok-miesiac-dzień, ale żeby pisać miesiąc-dzień-rok to trzeba być po prostu p🤬lniętym!