Szacunek, takich ludzi coraz mniej. Ale z cenami chyba przesadza bo za prawdziwego pączka ostatni raz złotówkę płaciłem 20 lat temu w szkolnych sklepikach.
i c🤬j zaraz sanepid wpadnie i po interesie
htr83 napisał/a:
posłuchaj "złotówo" Spróbuj samemu przygotować partię wypieków a potem ja cie poprosze żebyś mi je sprzedał za 50gr od sztuki. Ciekawe czy ci gul nie skoczy. Domowe wypieki zawsze są w cenie i prawidłowo bo taki pączek jest aż ciężki od dożdży i mąki i smakuje jak pączek a nie jak lukrowana piłka do ping ponga
Centrino89 napisał/a:
No tak, racja... Bo to zawsze lepiej zjeść odmrożonego sprzed tygodnia pączka z biedronki
A ze zrozumieniem czytanie to już mieli w szkole czy dopiero przed nimi

Jeżeli nie mieli to śpieszę z tłumaczeniem. Cena 1 zł za prawdziwego pączka w roku Pańskim 2016 jest odrealniona od rzeczywistości. I tak jak napisał @acros za takiego pączka płacimy przynajmniej 2,50.
sadystyczne jest to, że nikt już go nie zastąpi, bo nie widzę syna/wnuka zainteresowanego przejęciem interesu
Konto usunięte
2016-04-05, 21:25
Za oryginalne jagody zawsze piwo.
Konto usunięte
2016-04-05, 21:40
możecie wierzyć lub nie, ale posiłek przygotowany z sercem smakuje 100 razy bardziej. ostatnio przyjechałem do matki bo miała problem techniczny w łazience - po 10 h w pracy i po jakichś tam zakupach... nieważne. mama zrobiła mi kanapki, zwyczajne z wędliną, ale powiem wam szczerze, nigdy żadna kanapka mojej żony mi nie smakowała. czary, magia - nie wiem, ale zaangażowanie i pasja gdy robiła te kanapki dla zmęczonego syna... widać że mnie kocha.
Piwo dla dziadka, ale obstawiam, że po tylu latach za chwile upieroli go sanepid za brak atestu na jagody albo inną pierdołę.
wzruszylem sie k🤬a !!!!!!
dziwne, że Urząd Skarbowy i Sanepid go nie uj🤬y
PS ceny zajebiste !
DaWeed napisał/a:
up
Ale p🤬licie, chętnie bym się przejechał do dziadka po te wypieki
Zdecydowanie polecam ! wpadaj, tylko bez maczety
Trochę c🤬jnia, u mnie nic takiego nawet w dalszej okolicy nie ma a zap🤬lać 500 km po pączki mi się nie chce

Ale gdybym miał przejeżdżać w promieniu 100 km to bym się skusił
Konto usunięte
2016-04-06, 6:31
htr83 napisał/a:
posłuchaj "złotówo" Spróbuj samemu przygotować partię wypieków a potem ja cie poprosze żebyś mi je sprzedał za 50gr od sztuki. Ciekawe czy ci gul nie skoczy. Domowe wypieki zawsze są w cenie i prawidłowo bo taki pączek jest aż ciężki od dożdży i mąki i smakuje jak pączek a nie jak lukrowana piłka do ping ponga
Nosz k🤬a mac ty j🤬y debilu, a żebyś k🤬o zdechł. Przecież gość wyraźnie pisze że cena jest tak niska jak była 20 lat temu i to troche przesada. Wyp🤬alaj.
Pozdrawiam.
Konto usunięte
2016-04-06, 6:31
Człowiek się patrzy, słucha i tylko cieszy się japa na taki widok, widok człowieka który pracuje tyle lat, stara się dla ludzi i to jest jego największa radość. Nie wiem jak Wam, ale mi brakuje takich widoków i osób.
PS: Cały kanał na yt jest poświęcony takim zdrowo zakręconym gościom.
orisuniek -a to że dziadek 57 lat nap🤬la te pączki a teraźniejsza gimbaza po tygodniu lipnej pracy sp🤬ala na ściemnione l4 .
podpis użytkownika
Ma ktoś może namiary na tą cukiernie?
dgtarnow napisał/a:
Ma ktoś może namiary na tą cukiernie?
w 0:34 na filmie, Kielce ul. Mała 4
znam bardzo podobną cukierenkę w Krakowie jak ktoś ma do Kielc za daleko