Główna Poczekalnia Dodaj Obrazki Dowcipy Soft Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Avatar
Gogul 2013-07-18, 9:02 26
tu inna promocja z portalu który też przeglądam i pozwolę sobie dodać
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2013-07-18, 9:20 11

podpis użytkownika

Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
Zgłoś
Avatar
Konto usunięte 2013-07-18, 9:38 7
Zgłoś
Avatar
Konto usunięte 2013-07-18, 9:53
K🤬a, 3·25g za 3,69. 25g za 1,10. Kupujesz trzy paczki, płacisz 3,30. Kupujesz trójpak, płacisz za trzy paczki i ,39 za folię, którą złączono trzy paczki w trójpak. Trochę drogo, jak na folię, ale co się spinać o parę groszy? Trójpak za drogi – weź trzy paczki. Proste? Proste. Nie widzę tu żadnej promocji.
Zgłoś
Avatar
novy__ 2013-07-18, 10:50 1
rozumiem gdyby jeden knopers był w cenie dwóch a w takim przypadku to żadna promocja
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2013-07-18, 12:42 11
@isitsaturday

Ty tak serio, czy dla jaj tylko piszesz?

podpis użytkownika

Tak naprawdę to boję się nie tej strasznej osoby, która od dwudziestu lat stoi za moim krzesłem, lecz jej głosu. Nie jej słów przecież, a tonu, nieludzkiego, potwornie nieartykułowanego.
Zgłoś
Avatar
Konto usunięte 2013-07-18, 13:18 1
Amerykę odkryłeś! Przejdź się po sklepie, a znajdziesz setki takich "promocji".
Zgłoś
Avatar
Konto usunięte 2013-07-18, 13:40 8
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-07-18, 13:43
Ludzie widząc "Promocja" dalej nie czytają więc sklep nic nie ukrywa.
Ważne że w promocji kupi debil jeden z drugim i już sąsiadka zazdrości

podpis użytkownika

Statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.
Zgłoś
Avatar
Konto usunięte 2013-07-18, 13:44 10
Widze, że znasz swoje miejsce
"Promocja dla debili....dla mnie w sam raz"
Zgłoś
Avatar
Konto usunięte 2013-07-18, 14:06
Zajebiście, że nakręciłeś filmik bo bym się nie połapał.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-07-18, 14:32
chyba jest jakiś przepis nakazujący sklepom podawania ceny za kilogram ewentualnie za 100gram na cenówkach bo kiedyś to człowiek z kalkulatorem ganiał, a takie "przekręty" zdarzają się bardzo często, mleko 1l 2,5zł, to samo mleko opakowanie 1,5l 4,5zł... i tak ze wszystkim... często i tak wychodzi taniej kupić dwa mniejsze niż jedno większe, czyli odwrotnie niż w krajach cywilizowanych... no ale skoro ludzie dają się naciągać to czemu by nie...
w sumie to ja się nie dziwię że niektórzy tak cisną żeby matematyki nie było na maturze, jak potem ludzie nie potrafią dodać do siebie prostych liczb to ktoś na tym zyska...

podpis użytkownika

Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2013-07-18, 14:37
Moim zdaniem Tesco przebija wszelakie standardy promocji

Black (napój energetyczny), puszka (250 ml) = 3,09 zł
Black butelka plastikowa (500ml) = 3,00 zł
Zgłoś
Avatar
Konto usunięte 2013-07-18, 15:24 1
Normalna rzecz i nie tylko z tym tak jest. Ludzie nagle się obudzili i dodają filmiki na neta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie