Jak to nie wejdzie na główną to możemy zapomnieć o dumnej nazwie Sadistic
Ależ to jest nietolerancyjny filmik. Ani koszerny ani halal!
Zgłaszam to do ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych... a nie sorka... teraz to oni są w dupie...
podpis użytkownika
Chcesz LEGALNIE 90g MM na własny użytek? >> Wbijaj na naszą grupę MM <<
Medyczna Marihuana jest TAŃSZA w aptece niż u dilera ok 15-30zł/g !
Oj tam, te 300 tysi toż to prawie charetatywnie było
Wytnie mi rdzę z passata ?
Konto usunięte
2017-02-05, 20:54
up raczej passata z rdzy
pracowalem przy takiej wycinarce , jak są małe elementy to paluchy centymetry od strumienia ... a do tego jak pryśnie czasem po oczach wodą i piaskiem ( piasek jako ścierniwo ) to cały tydzień człowiek czuje że mu sie coś nawbijało w morde ... ale hajs dobry przynajmniej , minuta pracy takiej maszyny to koszt ok 4 zł ...
Dio_1 napisał/a:
pracowalem przy takiej wycinarce (...) ... a do tego jak pryśnie czasem po oczach wodą i piaskiem ( piasek jako ścierniwo ) to cały tydzień człowiek czuje że mu sie coś nawbijało w morde ...
Za którym razem się nauczyłeś zakładać gogle ochronne?
podpis użytkownika
Chcesz LEGALNIE 90g MM na własny użytek? >> Wbijaj na naszą grupę MM <<
Medyczna Marihuana jest TAŃSZA w aptece niż u dilera ok 15-30zł/g !
Dio_1 napisał/a:
pracowalem przy takiej wycinarce , jak są małe elementy to paluchy centymetry od strumienia ... a do tego jak pryśnie czasem po oczach wodą i piaskiem ( piasek jako ścierniwo ) to cały tydzień człowiek czuje że mu sie coś nawbijało w morde ... ale hajs dobry przynajmniej , minuta pracy takiej maszyny to koszt ok 4 zł ...
Minuta 4 zł w jakiej klasie i na jakiej grubości materiału bo im lepsza klasa czy grubość tym większy koszt no i dochodzi do tego jeszcze rodzaj materiału
Poproszę "Wincyj".
podpis użytkownika
Sialallalala
Ale mnie te amerykańscy wk🤬iają. Zamiast jak ludzie używać normalnych jednostek - metry, kilogramy, paskale, celcjusze (tudzież kelwiny), litry itp. to nie! J🤬e stopy, jardy, funty, jakieś PSI, farenheity, galony... Tylko utrudniają sobie i nam życie...
Konto usunięte
2017-02-06, 9:26
avalanch napisał/a:
Minuta 4 zł w jakiej klasie i na jakiej grubości materiału bo im lepsza klasa czy grubość tym większy koszt no i dochodzi do tego jeszcze rodzaj materiału
Lepsza jakość - mniejszy posuw - dłuższy czas cięcia
Grubszy materiał - mniejszy posuw - dłuższy czas cięcia
A minuta dalej jest minutą i kosztuje tyle samo.
To był Stary Major! Dranie...
Konto usunięte
2017-02-06, 15:47
@dio nie do konca masz racje z tym 4zl minuta bo akurat tez na tym pracowalem i robilem wyceny,wszystko zalezy od firmy jaki sobie przyjela wspolczynnik czy zl na godz czy zl za metr ciecia.Daje przyklad nierdzewka 105mm grubosci tniesz z posowem 1.5 mm na min bo w gre wchodzi juz ukosowanie.Nastepnie jesli tniesz jakis kolor typu miedz,braz z cienkiego materialu dajmy na to 2mm grubosci to sztuka idzie ci doslownie minut kilka wiec nie oplacalne jest liczenie na godz tylko z metra ciecia.No i nie wyobrazam sobie jak ktos trzyma palce blisko strumienia bo samo odbicie scierniwa podczas przebijania moze zrobic grande z naskorkiem,u nas jesli byl maly detal do wyciecia z materialu ktory przyniosl klient ze odpad wychodzil na mm to sie go wkretami dokrecalo do jakiejs deski(leb wkreta zapobiega podniesieniu i przesunieciu)i ta deske dopiero stabilnie mocujesz na grzebieniach.