

Zamiast tego mamy basen na stadionie, idealne drogi i wiele firm, w których możemy pracować...
podpis użytkownika
Jak powstała religia? Pierwszy na świecie mitoman napotkał pierwszego idiotę...

entesee napisał/a:
żę niby k🤬a 5 $ za taką małą bułeczkę big maca?!
Ty chyba nigdy nie byłeś poza Polską...
Też chce do Chin, lubię ryż placki ziemniaczane i piwo
Dodatkowo perspektywa ciasnych skośnookich filigranowych kobiet z penisami przemawia za tym krajem

Dodatkowo perspektywa ciasnych skośnookich filigranowych kobiet z penisami przemawia za tym krajem



Mieszkam w Holandii i tutaj w p🤬du (większość) produktów zaczyna się od 1e. Ustosunkuje się do tego filmu:
- Banany - od 1 euro do ponad 2 za 1 kg
- kawa (cappucino, innej nie pijam to nie wiem ale drożej) - ponad 2,20 e
- Big mac - jakieś 2 e z czymś. Nie pomylę się jak powiem blisko 3e. Zwykłe Hamburgery(bułka, mięso, ketchup) od 1 do 1,50 chyba. Ale taka bułka zwana DONER - kebab w bułce minimum 2,50 e
- ryżu nie jem za wiele to się nie wypowiadam.
- jajka - za 6 sztuk ponad 1 e
- mięso czy to mielone czy też drobiowe (filety) minimum 4 e
- browar i tak tu wszyscy jakiś tani kupują to nie wiem.
ZIOŁO 1 GRAM WAŻONY od 8 e do 14 nawet ja i tak kupowałem za 10 przeważnie a teraz nie palę bo raz, że znacznie c🤬jowsze niż Nasze a dwa, że c🤬jowsze niż Nasze:P
Pozdro:)
- Banany - od 1 euro do ponad 2 za 1 kg
- kawa (cappucino, innej nie pijam to nie wiem ale drożej) - ponad 2,20 e
- Big mac - jakieś 2 e z czymś. Nie pomylę się jak powiem blisko 3e. Zwykłe Hamburgery(bułka, mięso, ketchup) od 1 do 1,50 chyba. Ale taka bułka zwana DONER - kebab w bułce minimum 2,50 e
- ryżu nie jem za wiele to się nie wypowiadam.
- jajka - za 6 sztuk ponad 1 e
- mięso czy to mielone czy też drobiowe (filety) minimum 4 e
- browar i tak tu wszyscy jakiś tani kupują to nie wiem.
ZIOŁO 1 GRAM WAŻONY od 8 e do 14 nawet ja i tak kupowałem za 10 przeważnie a teraz nie palę bo raz, że znacznie c🤬jowsze niż Nasze a dwa, że c🤬jowsze niż Nasze:P


Pozdro:)

w stosunku do zarobków inaczej to wygląda, wiadomo że na zachodzie europy zarabia się dobrze więc życie jest droższe.. w USA też ma się dobrą pensję, w Azji bida, więc czemu się dziwić że jest tam taniej niż u nas? tam musielibyście zap🤬lać na takiego big maca cały dzień, a w UK czy USA kilkanaście minut..


No dobra, znamy ceny tych produktów na świecie. Teraz, do pełni obiektywnego obrazu powinni podać czas, który musisz spędzić w pracy, żeby te 5 dolców zarobić. Co z tego, że w Afganistanie kupię za tę kwotę 5 razy więcej ryżu niż w UK? Problem tkwi w tym, ze na 5 dolców w Afganistanie bedę musiał pracować np. cały dzień, a w UK kilkanaście minut.


Lol żeby takie porównanie miało jakikolwiek sens, to trzeba by zrobić porównanie na zasadzie ile można kupić jedzenia za minimalną krajową.